Medarbetare och kontakt

Redovisningsgruppen Hbg AB
Garnisonsgatan 13
254 66 Helsingborg
Telefon: 042-38 69 90
Fax: 042-38 69 99
E-post: hbg@redovisningsgruppen.se

Kontaktapersoner

Ingalill Erlingson, Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 042-38 69 91

ingalill@redovisningsgruppen.se

Jan-Erik Jönsson, Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 042-38 69 93
Lantmästare
jan-erik@redovisningsgruppen.se

Terese Nilsson Redovisningskonsult
Telefon: 042-38 69 94
terese@redovisningsgruppen.se

Susann Olsson, Auktoriserad redovisningskonsult 

Telefon: 042-38 69 98
Mobil: 0706-93 20 91
susann@redovisningsgruppen.se

Markus Odenberger, Redovisningskonsult 
Telefon: 042-38 69 92
markus@redovisningsgruppen.se

Malin Olsson, Redovisningskonsult 
Telefon: 042-38 69 97
malin@redovisningsgruppen.se

Thomas Johansson, Redovisningskonsult  
Telefon: 042-38 69 92
Lantmästare
thomas@redovisningsruppen.se

Bengt Göransson, Redovisningskonsult
Telefon: 042-38 69 92